Başkan Eyyüpoğlu: Pamukta durum iyi, Hububatta destek bekliyoruz
Başkan Eyyüpoğu; 15 Temmuz'u unutmayacağız unutturmayacağız.
14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü Kutlu Olsun
Şanlıurfa Ziraat Odası 5. Şanlıurfa Gıda Tarım ve Hayvancılık Fuarında Çiftçileri ile Buluştu
‘Kurtuluş Ruhumuz Hep Diri Kalacaktır’
Şanlıurfalı Şehit Teğmen Muhammet Cihangir Çubukçu’nun İsmi Havşanlı’da Kütüphanede Yaşatılacak
Pamuk desteklemesi ödenmeye başlandı
Şanlıurfa Çiftçisi DEDAŞ’a Talip
6 İlin Ziraat Odaları Başkanları Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Fakıbaba ile enerji sorununu görüştü
Şanlıurfa Ziraat Odası Tarım Danışmanlarından Ziraat Mühendisi Adaylarına Eğitim
2017 Şanlıurfa’da Tarımda Rekor Yılı Oldu
Şanlıurfa’da mısır üretiminin artışı devam etti
2017 Yılı Pamuğun Yılı Oldu. Beyaz Altın Hem Rekoltesi ile Hem de Fiyatı ile Sevindirdi
Başkan Eyyüpoğlu: Çiftçimizin Hakkını Kimse Yedirtmeyiz-Şanlıurfa Ziraat Odası 40 Randıman Pamuğun Fiyatını 3.00 TL Olarak Açıkladı
Şanlıurfa Çiftçi Örgütleri Tarımsal Yayım ve Danışmanlık İl Koordinasyon Toplantısı Yapıldı
Tarım Danışmanlarımızdan Fıstık Çiftçisine Eğitim Verildi
Destekleme Rakamları Çiftçimizi Sevindirdi
Başkan Eyyüpoğlu; Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Fakıbaba’ya güvenimiz tam
Tarım Danışmanlarımız Kalınbayat Köyünde Biber Hasat Günü Düzenledi
Başkan Eyyüpoğlu: 15 Temmuz’u unutmayacağız, unutturmayacağız. Şehitlerimizi minnetle anıyoruz.
Tarım danışmanlarımız çiftçisi ile birlikte biber fidesi dikti
Sayın Valimiz Güngör Azim Tuna'dan Odamıza Ziyaret
TZOB Genel Başkanımız Sayın Şemsi Bayraktar Şanlıurfa Tanıtım Günlerimizde Bizleri Yalnız Bırakmadı
Başkan Eyyüpoğlu: Taşlı Arazilerimizi Daha Verimli Yapmak İçin Öncü Olacağız
Başkan Eyyüpoğlu: Buğdayda Pas Hastalığına Dikkat!
2017 Yılı Tarım İşçi ve Biçerdöver Biçim Ücretleri Açıklandı
Tarımda eğitim seferberliğine bir katkıda Şanlıurfa Ziraat Odasından
Pamuk ve hububat üreticisine müjde: destekleme ödemeleri 16 Nisan öncesi yapılacak
Tarım Danışmanları Konuklu ve Tatarhöyük Mahallelerinde Arazide
Başkan Eyyüpoğlu 5 bin badem fidanı dikimine katıldı
Başkan Eyyüpoğlu: Tüm imkanlarımız ile Şanlıurfa Fıstık Birliğinin yanındayız
2016 yılı Mazot, gübre ve toprak analizi desteği ödemeleri başladı
Başkan Eyyüpoğlu: gelecek nesillerin sağlığı için yerli tohum kullanın
Hububat çiftçisi desteklemesine kavuştu
Başkanı Eyyüpoğlu Çiftçileri Anız Yakmama Konusunda Uyardı. Toprak Anadır, Toprağı Yakma!
Başkan Eyyüpoğlu DEDAŞ’ın uygulamalarına sert tepki gösterdi
Bölgede Faaliyet Gösteren 22 Ziraat Odası DEDAŞ ile Sorun Yaşayan Çiftçinin Sesi Oldu
Temiz Pamuk Toplama Paneli Şanlıurfa Ziraat Odası'nda Gerçekleşti
Şanlıurfa'da etkili olan dolu yağışının yol açtığı zarar büyük
Şanlıurfa Ziraat Odası’ndan GAP İdaresi Başkanlığı’na teşekkür
Başkan Eyyüpoğlu: Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Sayın Çelik’e desteğimiz tamdır
Şanlıurfa Ziraat Odası 2015 yılı biçerdöver biçim ücretlerini açıkladı
Eyyüpoğlu: Tarım İşçileri İçin Desteğe Hazırız
Başkan Ahmet Eyyüpoğlu Güven Tazeledi
Eyyüpoğlu: 2014 çiftçi için zor bir yıl oldu
Şanlıurfa Ziraat Odası ‘Tarımda kayıt dışı istihdamın önüne geçme’ seminerine evsahipliği yaptı
Şanlıurfa Ziraat Odası Uluslararası Sulama Çalıştayına evsahipliği yaptı
Güneş enerjisi geleceğin tarımına ışık tutacak
Ziraat Odası’na müfettişlerden tam not
Şanlıurfa Ziraat Odası yeni binasına kavuştu
Eyyüpoğlu: Tarımda Makineleşmeyi önemsiyoruz
Eyyüpoğlu: Ziraat Odası artık bir çiftçi okulu olarak anılacak

Başkan Eyyüpoğlu: Pamukta durum iyi, Hububatta destek bekliyoruz

Yazdır
Gösterim: 482

Önceki gün Çukobirlik’in pamuk fiyatlarını en yüksek randımanda 4.6 TL olarak açıklamasının ardından Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, Çukobirlik’in fiyatının iyi olduğunu kaydederek, pamuk desteklemesinde artış gerektiğini vurguladı. Ancak kuru tarım alanlarında yapılan hububat tarımına destek beklendiğini söyledi.

 

2018 yılı pamuk hasadının başladığı şu günlerde Çukobirlik pamuk fiyatlarını 44 randıman pamuk fiyatını 4.6 TL olarak açıkladı. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, açıklanan fiyatların iyi olduğunu buna karşılık Ulusal Pamuk Konseyinin Yaptığı incelemeler sonucu pamukta destekleme artışının yapılması gerektiğini söyledi. Pamuk fiyatlarının bu yıl çiftçiyi tamnin edeceğini tahmin ettiklerini de söyleyen Eyyüpoğlu, ‘çiftçilerimiz pamuktan korkmasın ikinci bir altın yıl yaşayacağız’ dedi. Ayrıca hububat konusuna da değinen Başkan Eyyüpoğlu, artan gübre ve mazot girdileri nedeniyle hububat çiftçisinin zor durumda olduğunu ve özellikle kuru tarım alanlarındaki desteklemelerin acil bir şekilde artırılması gerektiğini vurguladı.

‘Pamukta ikinci altın yılı yaşayacağız’

Pamukta ikinci altın yılın yaşanacağını söyleyen Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu açıklamasında şu sözlere yer verdi; “önceki gün Çukobirlik pamuk fiyatlarını açıkladı. Çiftçiler olarak fiyatı makul bulduk fiyat iyidir. Çiftçimiz pamuktan korkmasın. İnşallah ikinci altın yılı yaşayacağız. Bunun yanında çiftçilerimden ricam kaliteli ilaç kullansınlar temiz ve özenli toplanmasına da dikkat etsinler. Bu yüzden Ege ile Şanlıurfa Pamuğu arasında Bin tl fark oluyor. İlacın kaliteli olmasına ve temiz olmasına dikkat edilsin. Bunun yanında Geçen hafta Ulusal Pamuk Konseyinin seçimleri vardı ardın bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıda Pamuk desteklemesinin de artırılması gerektiği sonucu çıktı. Aynı şekilde pamuk destekleme rakamlarında da artış beklemekteyiz.İnşallah bol bereketli bir yıl olur.

‘Hububat çiftçimiz zorda, destek bekliyor’

Ayrıca Orman ve Tarım Bakanımıza ve milletvekillerine seslenmek istiyorum. Kuru hububat tarımı yapan özellikle buğday, arpa ve mercimek eken çiftçilerimiz girdilerin gübre ve mazot fiyatlarının yükselmesi nedeniyle bu yıl zor durumdadır. Bu yıl ekemez duruma gelmiş ektiği takdirde açıklanan hububat fiyatlarına göre zarar edecektir. Bu yüzden kuru tarım alanlarında destekleme rakamlarının artırılmsını göz önüne almaları gerekiyor. Şu andan itibaren tarım daha önemli bir duruma gelmiştir. Dikkatli olmak gerekmektedir. Orman ve Tarım Bakanımızdan desteklemeleri gözden geçirmesini rica ediyoruz. Çiftçilerimize bol kazançlı ve bereketli bir yıl diliyorum.”

2018 yılı pamuk ve mısır biçim ücretleri açıklandı

Yazdır
Gösterim: 43

Şanlıurfa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Hikmet İpar Başkanlığında Şanlıurfa Ziraat Odası’nda gerçekleştirdiği toplantı ile Pamuk ve mısır biçim ücretleri belirlendi. Pamuk makine ile balyasız 145 TL, balyalı ise 165 TL olurken, mısır çırçırlı 26 TL çırçırsız 24 TL olarak açıklandı.

Pamuk ve mısırın hasat vaktinin yaklaştığı şu günlerde Şanlıurfa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurullu gerçekleştirdiği toplantıda 2018 yılı Pamuk ve mısırı biçim ücretlerini belirledi.
Şanlıurfa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu, Hikmet İpar Başkanlığında Şanlıurfa Ziraat Odası’nda gerçekleştirdiği toplantı ile Pamuk ve mısır biçim ücretleri belirledi. Pamuk makine ile balyasız 145 TL, balyalı ise 165 TL olurken, mısır çırçırlı 26 TL çırçırsız 24 TL olarak açıklandı.
İpar: her kesimin çıkarlarını göz önüne aldık
Toplantı sonunda alınan kararı açıklayan Şanlıurfa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Başkanı Hikmet İpar şu bilgileri verdi; “İl Koordinasyon Kurulu olarak yaptığımız toplantıda günümüz ekonomik koşullarını, tarımsal girdileri ve hem üreticiyi hem de işçiyi göz önün bulundurarak belirledik. Buna göre 2018 yılı pamuk ve mısır biçim ücretleri şöyle. pamuğun makineli hasat ücretini Şanlıurfa sınırları içerisinde nakliye dahil dönüm başına balyasız makine ile 145 TL, balyalı makine ile ise 165 TL olarak belirlendi. Pamuğun elle hasat ücreti ise kilogram başına ve pamuğun randımanına göre değişiyor. Buna göre, kilogram başına 39-40 randıman 52 kuruş, 37-38 randıman 48 kuruş, 35-36 randıman 450 kuruş olacak. Mısır biçim ücreti ise, dönüm başına çırçırlı 21 TL, çırçırsız 20 TL olarak belendi. “
 
Başkan Eyyüpoğlu: günümüz ekonomik koşullar gözönünde bulunduruldu
Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, ‘Pamuk ve mısır hasat dönemi yaklaşırken, üreticilerimizin ve tarım sektörü çalışanlarımızın beklediği mısır ve pamuk biçim ücretlerini İl Koordinasyon toplantısında belirledik. Günümüz ekonomik koşulların gözönünde bulundurduk. Bu yıl belirlenen ücretin hem üreticiyi hem de sektör çalışanını ihya edeceğini düşünüyoruz. Elimizden geldiğince titiz bir karar aldık. Ücretlerin tüm çiftçilerimize hayırlı bereketli olmasını diliyorum. ‘ dedi.

30 Ağustos ruhumuz hala diri

Yazdır
Gösterim: 24

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, 30 Ağustos zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Eyyüpoğlu mesajında 30 Ağustos Zaferi şuurunun hala diri olduğunu, Türkiye’nin birliği ve beraberliği sayesinde güçlü bir ülke olarak yoluna devam ettiğini belirterek, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladı.

 

 30 Ağustos Zafer Bayramını yayınladığı bir mesajla kutlayan Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, birlik ve beraberliğine sımsıkı sarılmış Türkiye’nin gelişmeye büyümeye ve her türlü tehdide karşı hazırlıklı olarak yoluna devam ettiğini vurguladı. 30 Zafer Bayramını Kutlayan Başkan Eyyüpoğlu mesajında şu sözlere yer verdi.: “Ülkemizi parçalamak ve bizleri esaret altına almak isteyen ülkelere karşı verilen kurtuluş savaşı 30 Ağustos 1922'de zaferle sonuçlanan Başkomutanlık Meydan Muharebesinin ardından Türkiye Cumhuriyeti Devleti yeniden hayat buldu. 30 Ağustos zaferi ile ülkemizle savaş halinde olan sömürgeci güçler bir kez daha anladı ki bağımsızlığımızdan ve özgürlüğümüzden asla vazgeçmeyeceğiz. O günkü şuurla ülkemizin birlik ve beraberliğini korumaya ve devam ettirmeye kararlı olduğumuzu söylemek isterim. Bizler bugünkü gençlerimize şanlı tarihimize altın harflerle yazılan 30 Ağustos zaferimizi anlatıp bir daha hiçbir gücün ülkemize saldırmaya cesaret edemeyeceğini göstermeliyiz. Allah’ın izniyle bir daha o günlere geri dönülmeyecektir. Gelişen büyüyen, bilim ve teknikte çalışmalara hız veren, eğitimde ve sanayi de önemli adımların atıldığına inandığım ülkemizde birlik ve beraberlik ruhu ile 30 Ağustos zaferi ruhunun hala canlı olduğu inancındayım. Bu duygu ve düşüncelerle 30 Ağustos zafer bayramını kutluyorum.”

‘Fıstık üreticisi sabırlı olsun, fırsatçı tüccara teslim olmasın’

Yazdır
Gösterim: 160

Urfa Fıstığı üreticisi zor günler yaşıyor. Türkiye Fıstığının yüzde 36’sının üretildiği Şanlıurfa’da fıstık üreticileri, tüccarların açıkladığı düşük fiyat nedeniyle zor durumda. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu çiftçilerden gelen şikayet üzerine yaptığı açıklamada ‘çiftçilerimiz fıstığın daha da olgunlaşmasını beklesin ürünü piyasaya sürme konusunda aceleci olmayıp, fırsatçılara teslim olmasınlar’ dedi.

 

Urfa fıstığı hasatı başlarken piyasaya giren fıstık tüccarların açıkladığı düşük fiyatlar nedeniyle Şanlıurfalı fıstık üreticisi zor günler yaşıyor. Geçtiğimiz yıl toptan olarak 14-15 Liraya alıcı bulunan fıstık için bu yıl tüccarlar 12-13 lira fiyat veriyor. Fıstık üretim girdilerinde yaşanan artışı göz önünde bulunduran üreticiler ise durumdan oldukça şikayetçi. Tüccarların açıkladığı fiyatı kabul etmeyen çiftçinin taleplerini ilettiği Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, fıstık çiftçilerine sabırlı olmaları çağrısında bulundu.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, son günlerde fıstık alımı için piyasaya giren tüccarların fırsatçılık yaptığına dair kendilerine bilgilerin ulaştığını bu konuda çiftçilerin sabırlı olması gerektiğini söyledi. Başkan Eyyüpoğlu, fıstık üreticilerine şu çağrıda bulundu; “Son günlerde fıstık tüccarları fırsat kollayarak, fıstık fiyatlarının düşürmeye çalışıyorlar. Üreticilerimiz biraz sabırlı olsunlar. Gerektiğinde fıstığın biraz daha kırmızı olmasını bekleyip ardından piyasaya sürsünler. Bu fırsatçı tüccarlara karşı üreticilerimiz sabırlı olup fiyatlardan da korkmasınlar. Fiyatlar düşmeyecektir. Sabırlı olup fırsatçılara teslim olmasınlar.”

Başkan Eyyüpoğu; 15 Temmuz'u unutmayacağız unutturmayacağız

Yazdır
Gösterim: 78

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Eyyüpoğlu mesajında 'o karanlık gecede en önde darbeye karşı, milletin ve demokrasinin yanında olanlardan olduk. Millet iradesine ve ülkemizi ele geçirmeye kalkışanların da daime karşısında olacağı.' dedi.

Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Milli Birlik Günü' dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Başkan Eyyüpoğlu, açıklamasında o gece millete ve ülkesine sahip çıkmak için verdiği mücadelede Şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, Gazilerimizden de Allah razı olsun. Bir elimiz daima Gazilerimizin üzerinde olacak ve fedakarlıklarını hiç bir zaman unutmayacağız.' dedi.

Başkan Eyyüpoğu açıklamasının devamında hain FETÖ çetelerinin ve uzantılarının 15 Temmuz gecesi yapmak istedikleri darbeye karşı ülkesi için her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı gibi hainlere karşı mücadeleye hazır olduklarını belirterek, o gece Şehit olan vatandaşlara Allah'tan rahmet dilerken, desteklerinin daima Gazilerin yanında olduğunu vurguladı.

'o gecede ilk ve en önde darbeye karşı olanlardan olmaktan gurur duyduk'

Başkan Eyyüpoğlu açıklamasının devamında şöyle konuştu; 15 Temmuz gecesi gerçekleştirilmek istenen hanin darbe grişimine karşı durmak için sokağa çıkıp mücadeleye ilk katılardan olmaktan hep onur duyduk. milletimiz ve ülkemiz için her türlü fedakarlığa ve hain mihraklara karşı durmaya hazır olduğumuzu tekrar söylemek isterim. Türkiye olarak tarihte eşine zor rastlanır bir hainlikle karşı karşıya kalmıştık. Bu belayı defederek, bizlerin ve gelecek nesillerin ibret alacağı bir dönem yaşadık. Bu yüzden alçak FETÖ ve destekçilerine karşı yürütülen mücadelede daima devletimizin ve milletimizin yanında olduğumuzu da belirtmek isterim. milletin silahlarını millete çevirenleri bu millet hiç bir zaman affetmeyecektir. Trük Silahlı Kuvvetleri elindeki F16'ları, tankları, helikopterleri ve her nevi ağır silahı sokağa çıkarıp halkını vuran bir zihniyeti kim affedeblir ki. Bu bilinçle millet olarak daima uyanık ve her türlü tehdide karşı hazır olmamız gerektiğini de gördük. Yüz yılı bulan bir sürede olgunlaştırdığımız bugünlere getirdiğimiz demokrasimizi çiftçiler olarak kimselere yedirmeyiz. Bu doğrultuda 15 Temmuz ihaneti ve darbe girişimini asla unutmayacağız ve unutturmayacağız.'

ÇKS başvuruları için son gün 30 Haziran

Yazdır
Gösterim: 376

Çiftçilere önemli duyuru. Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyüpğoğlu, tüm tarımsal desteklerin ön şartı olan ÇKS başvurusu için son günün 30 Haziran olduğunu hatırlatarak, başvurularını yapmayan çiftçilere kayıtlarını bir an önce yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

 

Şanlıurfa Ziraat Odası çiftçilere yaptığı çağrıda devletin çiftçilere sağladığı tüm tarımsal imkanlardan faydalanmanın ana şartı olan ÇKS başvurularını bir önce yapmalarının faydalı olacağı belirtildi. Çiftçilerin mazot, kimyevi gübre, yem bitkileri ve prim uygulamaları için 30 Haziran’a kadar başvurularını tamamlamış olmaları gerekiyor. Ayrıca düşük faizli krediler ve tarım sigortası imkanlarından faydalanmak için de ÇKS başvurusunun şart olduğu hatırlatıldı.

Konuya ilişkin açıklamada bulunan Şanlıurfa Ziraat Odası  Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, ÇKS başvuruları için son günün 30 Haziran 2018 olduğunu hatırlatarak, çiftçilerin olası sıkıntıları göz önünde bulundurmalarını ve kayıt için son günü beklememelerini önerdi. Eyyüpoğlu, ‘2018 yılı ÇKS başvuruları şu anda devam ediyor ancak zamanın daraldığını unutmamak gerek. Olası sorunlarla karşılaşmamak için çiftçilerimizin bir an önce ÇKS başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Hak mağduriyetlerinin yaşanmaması için çiftçilerimizin en geç 30 Haziran gününe kadar başvurularını tamamlaması gerekmektedir. Karşılaşılabilecek tüm sorunlar için çiftçilerimizin emrinde olduğumuzu belirtir, çiftçilerimize bereketli ve bol kazançlı bir yıl dilerim.’ Dedi.

ÇKS başvurularının, Ziraat Odalarından alınan çiftçi belgeleri ve diğer istenen belgeler ile tarım il ve ilçe müdürlüklerine yapılabileceğini hatırlatıldı.

Pamuk ve hububat çiftçisine bayram müjdesi

Yazdır
Gösterim: 523

2017 yılı için geriye kalan pamuk ve hububat desteklemeleri bu akşam mesai bitimiyle TC kimlik numarasının son hanesine göre oluşturulan takvim ile Ziraat Bankası ATM’leri ve şubelerinde yapılacak. Müjdeyi veren Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyüpoğlu, ‘destekleme ödemelerinin Ramazan Bayramı öncesi yapılması çiftçimiz için ayrı bir bayram sevinci oldu.  Bu konuda yoğun çaba harcayan hükümetimize, Bakanlığımıza ve Tarımsal Destekleme Daire Başkanı Sayın Müslüm Beyazgül’e ve şahsında tüm bürokratlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ Dedi.

 

Çiftçiye bayram müjdesi Şanlıurfa Ziraat Odası Başkanı Ahmet Eyyyüpoğlu’ndan geldi. Başkan Eyyüpoğlu, 2017 yılı için son icmalde yer alan çiftçilerin pamuk ve hububat destekleme ödemelerinin bu akşamdan itibaren başlayacağını söyledi. TC kimlik numarasının son rakamına göre oluşturulan takvim doğrultusunda ödemelerin başlayacağını belirten Başkan Eyyüpoğlu, ‘destekleme ödemelerinin Ramazan Bayramı öncesi yapılması çiftçimiz için dolayısıyla piyasalar ve esnafımız için ayrı bir bayram sevinci oldu.  Son zamanlarda piyasalarda yaşanan sıkıntıların aşılmasında da can suyu olan destekleme ödemelerinin yapılmasında yoğun çaba harcayan hükümetimize, Bakanlığımıza ve Tarımsal Destekleme Daire Başkanı Sayın Müslüm Beyazgül ve şahsında tüm bürokratlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.’ dedi

Ödeme takvimi se şöyle

2017 yılının kalan pamuk ve hububat destekleme ödemeleri için oluşturulan takvim is şöyle; TC kimlik numarasının son hanesi 6 - 8 olanlar 8 Haziran Cuma, 0-2- 4 olan çiftçiler 13 Haziran’dan itibaren r mesai bitimiyle TC. Ziraat Bankası hesaplarından ATM’lerinden ve mesai saatlerinde de şubelerden paralarını çekebilecek.

Telif Hakkı © 2018 ŞANLIURFA ZİRAAT ODASI BAŞKANLIĞI. Tüm Hakları Saklıdır.